Obchodné podmienky

Objednanie tovaru

Odoslaním internetovej objednávky vybraného tovaru zákazník potvrdzuje záväznosť svojej objednávky, dáva súhlas so spracovaním osobných údajov a potvrdzuje tým, že sa zoznámil/a s reklamačným poriadkom a týmito obchodnými podmienkami a že s nimi súhlasí.
Prijatie objednávky so všetkými údajmi obdržíte od nás na Vami udanú e-mailovú adresu.

Uvedené ceny platia pri nákupe tovaru cez internet. Na tieto ceny sa neposkytujú ďalšie zľavy.

Dodanie tovaru

Dodanie tovaru závisí od dostupnosti tovaru na našom sklade. Dodacia lehota je od nasledujúceho pracovného dňa od potvrdenia objednávky. O dodacej lehote Vás budeme informovať prostredníctvom Vami uvedeného telefónneho čísla alebo emailu.

Platba za tovar

  • Na dobierku, platba v hotovosti alebo kartou kuriérovi pri doručení tovaru

  • Online platba kartou na našej stránke prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány

  • V hotovosti alebo kartou na našej predajni

Spôsob doručenia

Môžete si zvoliť 2 spôsoby doručenia tovaru:

1. Kuriérom nasledujúci deň od vyskladnenia - 3,50€
(Pri nákupe nad 60€ kuriér zdarma)

2. Vyzdvihnutie na našej predajni
Pri vyzdvihnutí na predajni Vám bude tovar vydaný až na základe predošlého vyzvania telefonicky alebo e-mailom.

Reklamácia poškodeného balíka

V prípade, že je balík očividne poškodený už pri preberaní tovaru, ihneď do prepravného listu za prítomnosti vodiča zapísať "poškodená zásielka". Pokiaľ tak neurobíte, nie je možnosť túto zásielku reklamovať.

Vrátenie tovaru

Tovar zakúpený v našom eshope možete vrátit bez udania dôvodu a to v lehote 14 dní od prevzatia objednávky. Tovar musí byť nepoškodený, zabalený v originálnom, nepoškodenom obale a nesmie niesť známky použitia. Tovar ktorý nám chcete vrátiť treba doručiť k nám do predajne na adresu: Železiarstvo Bizam, Miletičova 25, Bratislava 82109. Vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy priložte k tovaru alebo pošlite emailom na adresu eshop@bizam.sk

Záruka a reklamácie

Na každý tovar poskytujeme záruku tak ako je pri danom tovare uvedené. Ak tak nie je, platí zákonom stanovená lehota 24 mesiacov. Záruka sa vzťahuje na výrobné vady. Reklamácia sa uplatňuje písomne, reklamovaný tovar treba doručiť do našej predajne na Miletičovej 25 v Bratislave na náklady zákazníka. Predávajúci je povinný vybaviť reklamáciu najneskôr do 30 dní od jej uplatnenia. Lehota na vybavenie reklamácie začína plynúť dňom nasledujúcim po dni, kedy bola reklamácia uplatnená.

Ochrana osobných údajov 

Prevádzovateľ internetového obchodu www.bizam.sk zaručuje všetkým zákazníkom ochranu ich osobných údajov. Údaje slúžia výhradne k úspešnému vybaveniu objednávok a neposkytujú sa tretím osobám či inštitúciám, s výnimkou prepravcu. Tieto informácie sa riadia zákonom:
- zákon č. 84/2014 Z. z. ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a ktorým sa mení zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 145/1995 Z. z. o správnych poplatkoch v znení neskorších predpisov 
- znenie zákona č. 18/2018 Z.z. resp. odkaz na jeho aktuálne znenie: https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2018/18/20180525

Udelený súhlas so spracovaním osobných údajov možno kedykoľvek odvolať listom doručeným do sídla spoločnosti. V prípade neaktuálnosti Vami poskytnutých údajov, po splnení účelu, po podaní námietky alebo v prípade zrušenia budú tieto údaje zlikvidované.

Prevádzkovateľ eshopu 

Martin Hűbler- Železiarstvo BIZAM, Okružná 2466/1 Stupava. IČO 46748598. DIČ 1043313326. IČ DPH SK1043313326. Okresný úrad Malacky. Číslo živnostenského registra: 120-17283

Benefity nákupu v železiarstve BIZAM

Čo o nás hovoria zákazníci

Facebook recenzie   |   Google recenzie

 

Používame cookies na zlepšenie vášho zážitku z nakupovania.

Nevyhnutné
Identifikácia vašej relácie - základná funkčnosť košíku, zážitku z prehliadania a zabezpečenie.


Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení, aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania. Napr. vyhľadávanie alebo chat.


Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku a zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.


Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov.